Check-in:

nga 11:00 ne 22:00

Check-out:

deri ne 10:00
MIRE SE ERDHET NE

Tafa Deluxe ApartmentApartamenti Tafa Deluxe ndodhet në Vlorë, me akomodim me ajër të kondicionuar me një oborr spanjol. Prona ndodhet 1.4 km nga plazhi i Ri, 1.8 km nga plazhi Vjetër dhe 2.9 km nga Kuzum Baba. Prona eshte pa duhan dhe ndodhet 300 metra larg plazhit te Vlores.

Apartamenti i gjerë ka 2 dhoma gjumi, një TV me ekran të sheshtë me shërbime transmetimi dhe një kuzhinë të pajisur plotësisht që u ofron mysafirëve një makinë larëse enësh, një furrë, një makinë larëse, një mikrovalë dhe një thotë dolli. Vizitorët mund të shijojnë pamjet e detit nga ballkoni, i cili gjithashtu ka mobilje në natyrë.

Kuzhina

Kondicioner

Ballkon

Nuk Lejohet Duhani

FACILITIES

Your Luxury Apartment

Experience unparalleled luxury at our apartment, boasting top-notch facilities. Whether for leisure or business, indulge in comfort and convenience at every turn.

Apartament me Dy Dhoma

Madhësia e Apartamentit : 90 m²

Ushqimi mund të përgatitet në kuzhinë, e cila vjen me një frigorifer, një makinë larëse enësh, enë gatimi dhe një furrë. Apartamenti i gjerë me ajër të kondicionuar ofron një TV me ekran të sheshtë me shërbime transmetimi, një makinë larëse, një zonë të shtrojë, një zonë ngrënieje si dhe pamje nga deti. Njësia ofron 4 krevate.

Komfort

Facilitetet

Vendndodhja

Facilitetet

Çfarë Ne u Ofrojmë Klientëve Tanë

Apartamenti ishte njesoj si ne foto: i bukur, i bollshem, mikprites dhe super i pajisur. Pronarët janë gjithashtu shumë të sjellshëm dhe të dobishëm. Me siguri do të qëndroja këtu përsëri!

Clelia Itali

Apartamenti ishte ne gjendje perfekte, shume modern dhe i bukur. Kondicioner, ballkon me pamje nga deti. Pronari ishte super i dobishëm, madje e kontaktuam një muaj më parë dhe një javë më parë për siguri

Angii Itali

“Shtëpi e re, shumë e pastër dhe e përkujdesur me të gjitha llojet e komoditeteve, pronar i sjellshëm dhe miqësor”

Manuel Gjermani