Dhomat Tona

Apartament Me Dy Dhoma Gjumi

Madhësia e Apartamentit : 90 m²

Ushqimi mund të përgatitet në kuzhinë, e cila vjen me një frigorifer, një makinë larëse enësh, enë gatimi dhe një furrë. Apartamenti i gjerë me ajër të kondicionuar ofron një TV me ekran të sheshtë me shërbime transmetimi, një makinë larëse, një zonë të shtrojë, një zonë ngrënieje si dhe pamje nga deti. Njësia ofron 4 krevate.

Komfort

Facilitetet

Vendndodhja

Kuzhina

Kondicioner

Ballkon

Nuk Lejohet Duhani

FACILITIES

Your Luxury Apartment

Experience unparalleled luxury at our apartment, boasting top-notch facilities. Whether for leisure or business, indulge in comfort and convenience at every turn.

Qëndro një herë, mbaj kujtime përgjithmonë